Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil tesznek mennyi az...

X-epil tesznek mennyi az érzékenysége?

Figyelt kérdés

Erre gondolok: [link]


Nem emlékszem már, ugyanis nem most kellett, csak feljött a szó barátnőkkel, hogy ki melyiket tartja a legjobbnak.


(2 negatív volt belőle nekem)



2014. jan. 29. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ebből 2 negatív volt, majd másnap vettem a gyógyszertárban egy "komolyabbat"(drágábbat) , ami pozitív lett. Ez kb. másfél éve volt. Azóta megszületett a baba :)
2014. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hűha :/ november elején és végén teszteltem, de szedem október legeleje óta a fogamzásgátlót, mensi volt mindig, nem híztam azóta semmit (szokásos karácsonyi egy kilót leszámítva) mellem egy icipicit nagyobb de nem fájt meg rosszul se voltam sose, fáradt meg a vizsgaidőszaktól is lehetek éppen...

szóval azért remélem nem vagyok terhes..?

2014. jan. 29. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek tüneteid, akkor nem hinném. Én mondjuk "éreztem", hogy terhes vagyok, és a mellem rettentően feszült és fájt!
2014. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szóval akár a gyógyszertől is lehetett az?
2014. jan. 29. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlótól simán nőhetett a melled! Ha van rendesen menstruációd, akkor szinte bizos, hogy nem vagy terhes!
2014. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!