Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hölgyek, akik babát szeretnéte...

Hölgyek, akik babát szeretnétek. Ti szeretkezés után úgy is alusztok? Tehát nem kelltek fel utána? Tudom furi a kérdés, de hát itt csupa furi kérdést tesznek fel :-)

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 06:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért kellene felkelni? Nem csináltam semmi hókusz-pókuszt, tornamutatványt, elaludtam és kész. Így is terhes lettem.
2013. júl. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D ez tetszik, köszi a választ
2013. júl. 19. 07:14
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Én volt, hogy felkeltem, volt, hogy nem....Mivel pontosan nem tudjuk mikor van a sejtek egyesülése, nem maradhatunk mozdulatlanok 28-32 napig..:) Lehet, hogy épp akkor fogan, mikor az ember teszi fel a függönyt a karnisra....Ez ebben a szép..:)
2013. júl. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer kipróbáltam, hogy ovuteszttel időzített szex után nem keltem fel reggelig, nem jött össze a baba. Utána hónapban mindezek nélkül összejött. Egy próbát megér, de nem csodaszer :).
2013. júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én végig hason aludtam, amikor próbálkoztunk, egyetlen "gyors menetet" leszámítva. Elsőre sikerült a baba, azt hittem, a hasonfekvéstől, majd visszaszámolva kiderült, hogy akkor fogant, amikor rohantunk mindketten :) :) szóval tök mindegy.
2013. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, ezek szerint tényleg nem attól függ :-)
2013. júl. 19. 13:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Egészséges embereknél nem számít mit csinálsz utána. Sok cselédlány esett teherbe a mosókonyha falának támaszkodva egy gyors menettől.
2013. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En már mindent kipróbáltam: fenék felemelés, lábakat feltettem stb. de nem jott a baba. Utána feladtam a dolgokat és nem stresszeltem rajta és azonnal ossze is jott a baba 7 hónap után.

Már 2,5 éves

Ugy dontottunk januárban, hogy lassan johet a kistesó, ugy sem jon konnyen ossze. 1x voltunk egyutt a férjemmel pont a kozépidoben, és 1000 %, hogy utána azonnal kimentem pisilni. 2 hét után pozitívat teszteltem, amin ledobbentem. Ugyhogy szerintem nem sok mulik az ilyen praktikákon.

26 hkm

2013. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tyüüü :-) gratulálok. Igyekszem nem stresszelni rajta. De nem egyszerü, már nagyon szeretném, de próbálom úgy venni, hogy ha nem jön, annak valami oka van, talán nincs itt az ideje.
2013. júl. 22. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!