Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton nem kellene megjönni...

Szombaton nem kellene megjönnie, de igazából semmit nem érzek csak fáj a cicim. Ettől még lehetek terhes? Néha szokott szurkálni a hasam. Mást nem tapasztaltam.

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz. Nekem is csak a cicim fájt meg egy kis hasszúrka és most 4 hetes terhes vagyok. Mindenkinek a szervezete máshogy reagálja le. Sok sikert!
2008. júl. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy pár napja kicsit lehangolt vagyok, de lehet ez az idő miatt, meg fáj egy kicsit a derekam
2008. júl. 18. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Holnapra nem menzit, hanem pozitív tesztelést kívánok, mert az mindenféle találgatásnál többet ér, majd meglátod! 24 óra nem nagy idő általában, kivéve ezeket az eseteket.Én már csak tudom!
2008. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Teszteltél? Megosztod velünk? Nekem ugyan ezek a tünetek...:-), de még várnom kell a teszteléssel.
2008. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!