Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? Nem tapasztalt...

Mi lehet velem? Nem tapasztaltam meg ilyet.

Figyelt kérdés
09.17-en egyutt voltam parommal.par nappal kesobbtol elkezdett fajni a hasam szurkalodott,foleg a bal oldalon.ami nem mult el 3-4 nap alatt,hanem tovabbra is fajt. (2teszt negativ lett.)1-en kellett volna jonnie a mensinek(29,31napos ciklusaim vannak),4-en jott.beszurt a bal petefeszkem kornyeken,majd 2 gyogyszer es aranylag elvoltam egesz nap.tegnap is ugy olyan beszurasra ebredtem.mara szinte elmult a mensi,de a hasam meg faj,s gyengenek erzem magam!orvos meg nem latott.de keszulok menni.
2011. okt. 6. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hát szerintem menj el orvoshoz, mert akár méhen kívüli terhesség is lehet, azt pedig jó időben észre venni!
2011. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szia! Koszonom a valaszodat.Gyanakszom erre is.de meg a gondolatatol is rettegnek!remelem az nem lesz.teszt kimutatja esetleg?
2011. okt. 6. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem tudom, hogy kimutatja-e, sajnos. Olvass utána, remélem, hogy nem ez lesz!
2011. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi,megnezem
2011. okt. 6. 21:15
 5/6 sumergo ***** válasza:
A méhenkívülit ugyanúgy kimutatja a teszt, mint a rendes terhességet, hiszen ugyanaz a hormon termelődik mindkettőnél.
2011. okt. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sziasztok! Mar tesztet nem csinalok. Az orvosra bizom. Jovo heten megyek,ma kerek idopontot. A verzes elmult,de a szurkalodas nem.enyhen,de erzem!
2011. okt. 7. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!