Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 5. -én jött meg a...

Január 5. -én jött meg a menstruációm, majd január 17. -én ovulációm volt,17-től 22-ig mindennap együtt voltam a párommal, ma 25-én fél napig volt enyhe barna pecsételő vérzésem, szerintetek lehetséges hogy sikerült?

Figyelt kérdés

A ciklusom 28 napos és ferb.1-én 'kellene' megjönnie.

Mikor csináljam a tesztet? :)



2014. jan. 25. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

akkor valószínű! :) drukkolok! szerintem elseje előtt még ne tesztelj, bár lehet, hogy pár nap múlva már kimutatná.

Én is elseje körülre nem várom. :)

2014. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor még várok! és köszi :) én is szintén drukkolok neked :)
2014. jan. 25. 23:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Szinte én is ugyan így vagyok!Csak nekem 30.-án jön a menzesz!De remélem nem!Tegnap és ma 2 foltnyi barna folt volt a bugyimon.Bár az én peteérésem valószínűleg 14.-én volt!Nekem 27 napos a ciklusom!
2014. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!