Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti elítélnétek emiatt?

Ti elítélnétek emiatt?

Figyelt kérdés
A napokban volt róla szó, hogy ma találkozhatnánk két barátnőmmel. meg is beszéltük a ma estét. Ők mindketten terhesek, hipp-hopp össze is jött nekik, nekem meg éppen ma jött meg és eléggé magam alatt vagyok, mert már majdnem egy éve próbálkozunk, és ma ugye kiderült, h ez a hónap sem sikerült. És végül nem mentem el a találkozóra, mert egyszerűen nem tudtam volna jól viselni, hogy ők a nagy hasukat méregeteik egymáshoz meg a babákról beszélnek folyton én meg ott mentsruálok köztük. Nem mertem megmondani nekik, hogy ez a valódi ok, amiért nem mentem, mert nem akartam bántani őket, ők nem tehetnek róla, h én még nem vagyok terhes és nekik meg könnyen összejött. Csak egyszerűen nem volt erőm most ehhez. Ti mit gondoltok erről? Elítélhető, hogy nem vettem erőt magamon?

2014. jan. 25. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy ítéllek el. Ha nem érezted volna jól magad, akkor felesleges lett volna elmenni. Egyébként érdekes, hogy mennyire mások az emberek. Mi 6 évet vártunk a babánkra, de engem soha nem zavart, ha más terhes lett és láttam az örömét.
2014. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is örülök mások örömének. Az ő terhességüknek is örülök, csak éppen ma szembesültem az újabb sikertelenséggel, pont akkor amikor a terhesek közé kellett volna mennem. Szóval éppen rossz az időzítés...
2014. jan. 25. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem ítéllek el.


Ha jó barátnőid, legyél velük őszinte.

2014. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha szoros barátság van köztetek, akkor vsz. tudják, miért nem mentél el, és megértik.

Nem elítélendő, hogy nem mentél, ne emészd magad még emiatt is!

Drukkolok, hogy mielőbb jöjjön a babácska hozzátok!

2014. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy elitelendo, megertelek, utaltam minden egyes napot, amikor megjott... drukkolok a babahoz!
2014. jan. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogy elítélendő. Ez teljesen normális emberi reakció. Szerintem nyugodtan elmondhatnád nekik azt amit nekünk leírtál.
2014. jan. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem elítélendő. Én pl. minden gyerekes bnőmmel megszakítottam a kapcsolatot, mert most nekem így jó, én így vészelem át ezt az időszakot. Örülök a boldogságuknak, nem irigylem tőlük, de igyekszem elkerülni az olyan szitukat, ahol szembesülhetek a kudarcommal.


Jah, és én sose lennék akkora sültbunkó, h nagy vidáman mutogassam a terhes hasam, dicsekedjek vele, meg méregessem a másikéval egy olyan olyan jelenlétében akiről tudom, h min megy keresztül. Tapintat.:S

Ahogy a mozgássérültnek se dicsekednék azzal, h lefutottam a félmaratont.

2014. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megértelek.És ezen ne rágódj szerintem. Jól tetted ha úgy érzed csak ártott volna a lelkiállapotodnak.
2014. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Aranyosak vagytok!
2014. jan. 27. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!