Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja barnázom. A hőm ma...

3 napja barnázom. A hőm ma reggel "lement" 36,8-ra eddig 37, 0 volt! Most mi van?

Figyelt kérdés
Most akkor baba, vagy meg fog jönni? Tegnap vagy ma kéne megjönnie, de csak barna van már 3 napja! Segítsetek! Várom a válaszokat! egyébként semmi olyan tünetem nincs ami terhességre utal, talán csak hogy a ciciim fájnak, és nem úgy mint amikor megjön!
2008. júl. 18. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű hogy meg fog jönni, Nálam is ez volt. A mensim februárba barnázás volt, és sajnos nem volt baba.
2008. júl. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok találgatni,mert az egyik embernél ilyen esetben volt baba,a másiknál pedig sajna nem.Nem lehet tudni,hogy Te melyik "tábora" tartozol.Nálam baba volt ilyenkor az előttem levőnek meg nem.Csak azt tudom mondani,ha nem jön meg,a jöv.hét elején tesztelj.Sok szerencsét!21 hetes kismami
2008. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem múlt hónapba ugyanez volt 37-ről ment le 38-ra és ott is maradt 5 napig majd megjött. Menstruáció 3.napján ment le csak 36.5-re.

Ebben a hónapban viszont fent maradt 37 sőt 37.1-en a tesztem két csíkos lett most 4 hetes kismami vagyok. Sok sikert neked is.

2008. júl. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszadó vagyok: A barnázós hónap után Nekem is a következő hónapban jött össze a baba (márciusban)úgy mint a 3. válaszadónak.
2008. júl. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Aranyosak vagytok! Úgy döntöttem, mivel ma vagyok a 32. napon ha "csak" barna lesz délután is veszek egy tesztet, és holnap reggel első pisiből tesztelek! Lehetek így terhes vajon, hogy barnázok?
2008. júl. 18. 09:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz persze,valakinek rendesen meg is jön a mensije,de a beágyazódás jele is lehet a barnázgatás:-)

Ne add fel,tesztelj,várjuk a teszteredményt!

Szortítunk!

2008. júl. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi lett az eredmény?

Had örüljek neked:-))

2008. júl. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!