Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pozitív az LH-teszt a...

Ha pozitív az LH-teszt a mensi napján, akkor az terhességre utal?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy az LH-tesztet lehet használni orákelként terhesség kimutatására. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Köszi!
2008. júl. 17. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is pozitív volt és nem is jött meg..pár nap múlva pedig a rendes hcg is pozitív volt..nem mindenkinél jön be az lh teszt, de akinél pozitívat jelez,az általában terhes is.. Mi is 18hetesek múltunk! szerintem nem fog megjönni és vehetsz is hcg tesztet!
2008. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En is eloszor egy + lh tesztet csinaltam es egybol utana egy hcg-t ami szintugy halvany + lett. Mert bizony a lh elobb kimutatja a terhesseget.


23 hetes kismami

2008. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!