Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra nem várom, de nem...

Szombatra nem várom, de nem bírtam és ma reggel csináltam tesztet (Clearblue), persze negatív lett. Lehet még baba a dologban?

Figyelt kérdés
Már sajna úgy láttam, hogy kezdek barnázni is, ami nálam mensi előtt 1-2 nappal szokott jelentkezni. Viszont a melleim eléggé fájnak, az pedig ilyenkorra már el szokott múlni (mindig onnan tudom, hogy megjön, hogy mensi előtt kb. egy héttel már nem fájnak, de most nem akar elmúlni). Sajna már fél éve kell ezeket figyelgetnem, úgyhogy valamennyire kiismertem a tüneteket, de ezt mégis furcsának tartom. Tudom, várjak még pár napot, és ha nem jön meg, teszteljek. De mégis kíváncsi lennék a további véleményekre is.
2008. júl. 17. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is szoktam "barnázgatni" mensi előtt és ez a teherbeesésemnél is így volt. Mára már egy 6 hós baba anyukája vagyok! :) Ha régóta vársz babára, a terhességre utaló jeleket bebeszélheted magadnak. Én is produkáltam ilyesmit - mi több évet vártunk, mire összejött - a terhesség szinte minden tünetét produkáltam, mert nagyon szerettem volna a babát. Aztán erőt vettem magamon, próbáltam nem teljes erőmből erre koncentrálni és miután 1 hetet késett teszteltem. És + lett! Egyébként nekem a mensi elmaradásán kívül egyéb tünetem abszolút nem volt!
2008. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6 hónapja próbálkozunk mi is és minden hónapban csináltam menzi előtti nap tesztet pedig a szívem mélyén éreztem, hogy felesleges. Sajnos eddig jók voltak a megérzéseim, de én is úgy döntöttem, hogy nem ez a téma fogja meghatározni a mindennapjaimat. Reméljük így majd öszzejön!!
2008. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajna úgy néz ki, hogy megjön...
2008. júl. 18. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!