Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton kell megjonnie,37.2...

Szombaton kell megjonnie,37.2 a hom. Ha a menstr. Jonne akkor már leesett volna a hom? Nem birom már szombatig.

Figyelt kérdés

Kb.4 napja iszonyuan fàjt a cicim.Most mintha megenyhult volna.Vagy csak hozzàszoktam?:)

12-24 vagy 24-48 oràval amnstr.elott esik le aho.Ha meg baba akkor marad ugye?


2008. júl. 17. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
vegyél egy clearblue tesztet nekem is kimutatta a mensi előtt 5 nappal a babát a hőmérőzésbe bele fogsz őrülni
2008. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha baba, akkor fent marad a hőd, ha nem, menszesz előtt 1-2 nappal el kezd esni.

De ez sem törvényszerű, mert pl. nekem mindig a menszesz 2. napjától kezd menni lefele.

Már csak 2 nap. ezt már várd ki:)

2008. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A hő leeshet akár csak a mensi napján is, ezért ez nem igazán mérvadó. de szerintem már tesztelhetsz holnap reggel. Én is éppen várakozó fázisban vagyok, de még van több mint egy hetem. Nekem sokszor húz a hasam alja. Írd meg, hogy mi lett!
2008. júl. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez kulfoldon is kaphato?

(Torinoban èlek)Vagy kèrjem kulon agyogyszerèszt,hogy adjon olyat ami kimutatja a mens.elott?

2008. júl. 17. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:
A Qupido a legérzékenyebb teszt.
2008. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én Hollandiában élek, és itt is van clearblue, nagyon elterjedt, biztos van nálatok is drogériában, vagy gyógyszertárban, nálunk még a közértben is kapható.
2008. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonok minden vàlaszt.Most vacilàlgatok magamban egy kicsit,hogy vegyek e vagy vàrjak!
2008. júl. 17. 14:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Eddig 5 hónapban teszteltem negatívat menzi előtt 1-2 nappal és valóban nem voltam terhes. Mindannyiszor éreztem is a szívem mélyén, hogy nem sikerült a baba, de egyetlen tesztet sem bánok, mert engem igazolt és tudtam, hogy meg fog jönni, nem reménykedtem tovább. Ha úgy érzed, tudsz még várni, akkor bírd ki szombatig, ha úgy érzed tesztelned kell, tedd meg. Egy teszt árán semmi sem múlik!!
2008. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hahó! Mi újság? Teszteltél?
2008. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!