Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi helyett barna folyás?

Mensi helyett barna folyás?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjönnie, de idáig szerencsére semmi. De most este elkezdett barna folyásom lenni, elég híg viszonylag sok.de nekem mensi elott mindig csak 1-1sűrű pötty szokott lenni. Szerintetek ezek után esélytelen a baba?
2014. jan. 17. 21:22
 1/2 FKKTorp ***** válasza:
Várd meg mit hoz a holnap, és ha nem jön meg, vagy marad csak ilyen barna, akkor csinálj tesztet.
2014. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Acs .Barbara válasza:

Szia nekem harom napja kesik. Tesztek negativak. Ma delutan barnas folyasom volt neha gorcsolget a hasam es szurkal. Nagyon nagyon sokat eszem. Fel puffadt has erinteskor a melleim picit mintha egnenek. Lehetek babas?

Remelem az vagyok

2017. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!