Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki pozitivat tesztelt mikor...

Aki pozitivat tesztelt mikor ment el utanna orvoshoz? Fel oraja pozitiv lett a tesztem mikorja kerjek idopontot?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1-2 hét mulva akkor tuti lesz szívhang is.

Gratulálok!

2009. dec. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mikor kellett volna megjönnie? Ha kimaradt mensi után 2 héttel mész, akkor már valószínűleg lesz szívhangja is. De mindenképpen célszerű elmenni legkésőbb a kimaradt mensi után 3-4 héttel, hogy ki lehessen zárni az uh-gal az esetleges méhenkívüli terhességet. Gratulálok a babához! :-)
2009. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én 5+1 hetesen mentem.Csak,hogy megtudjam jó helyen van e.Akkor már láttam az én kis "pöttyömet". :) 2 mm volt.

Gratulálok, sok boldogságot Nektek!

2009. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A fogantatástól számított 22. nap táján kezd kialakulni a szív.

Ha szívhangot is akarsz hallani, akkor ezt mindenképp vedd figyelembe.

GRATULÁLOK!!!!

2009. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mindenkinek koszonom,akkor jovo7 eleg lesz,ma kesik 3 ik napja ez a 3ik tesztem,1nap halvany volt a masik csik tegnap erosebb ma mar egyertelmu.gondolom meg lehet bizni benne.
2009. dec. 2. 14:05
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha nagyon korán mész, akkor csak hüvelyi UH-ot tud csinálni a doki, mivel a hasin semmi sem látszik szinte. Én csak utólag tudtam meg, miután elvetéltem, hogy a hüvelyi UH-nál gyakori a vetélés kockázata...

Ha újra terhes leszek, 7. hét előtt nem fogok menni az tuti!

Gratulálok! :)

2009. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

a legelső uh-t nem mindig hüvelyi úton nézik??

én úgy hallottam...

sőt egy barinőmet még 5 hónapos korában is nézte hüvelyivel és szerencsére semmi baja

2009. dec. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát elég idióta volt az az orvos aki hüvelyit használt egy 5 hónapost kismamánál, már bocsi a kifejezésért. Én biztos nem engedném már neki olyan idősen! Akkor már gyönyörűen látszik hasin. Hüvelyit csak addig használnak, amig olyan kicsi a baba, hogy a hasin szinte semmi sem látszik, csak egy pont. Szóval jó tanács mindenkinek: ha lehet hasit csináltassatok, biztos ami biztos.
2009. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

26 napos ciklusnál a 27. napon teszteltem, és pont a 5. hetet toltottem, mikor orvoshoz mentem. Még vártam volna, de barnázni kezdtem. Első baba, de mégsem voltam ennyire beparázva, ha nem lett volna baj, simán mentem volna a 8. héten. Nem értem, hova ez a sietség...

32 hetes kiskukis kismami

2009. dec. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, igazad van, hogy akkor érdemes elmenni korábban, ha barnázol, vagy ha más gond van, de ha tünetmentes akkor minek? Ugyis csak 6. héttől van a szívhang is.
2009. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!