Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 32. napomon....

Ma vagyok a 32. napomon. Miért nem mutatja már ki a teszt?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom itt azt,h mensi napján ill. mensi után 2 nappal már pozitívat teztelnek. Nagyon nehéz ez a várakozás. Tudom, most páran erre azt írnátok,h nyugi, a szervezetem még termel elég hcg-ét,h a teszt ezt ki tudja mutatni. Tudja vki,hogy mitől függ az,h a szervezet mennyi hcg-ét termel és mkor?Persze az is simán előfordulhat,h nem vagyok terhes és csak most késik pár napot.Eddig a 30. napon reggeliből csináltam egy nega tesztet, meg a 31. napomon délután szintén egy negát.Esetleg van vki,akinek csak nagyon későn mutatta ki,h terhes?
2008. júl. 17. 07:32
 1/9 A kérdező kommentje:
ja, bocsi egy elírást vettem észre,2. sor: a szervezetem még nem termel elég...
2008. júl. 17. 07:33
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány naposak a ciklusaid?
2008. júl. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
szia nekem 4 napja késik a menszim és csak ma reggel mutatott egy nagyon halvány alig látható második csíkot a teszt.Tegnap előtt volt egy negatív tesztem is.Minden második nap duplázódik a HCG szint a szervezetedben,nyugi próbálj két nap múlva újra tesztelni,szorítok hogy baba legyen!!
2008. júl. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
28-29 naposak
2008. júl. 17. 07:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom mondani, hogy tényleg ne aggódj, lehet még ebből pozitív! Egyébként van ismerősöm, akinek a teszt negatív volt, viszont a doki már látta UH-n a szívhangot is! Szerintem 3-4 nap múlva tesztelj újra reggeli vizeletből, és ha tudsz, vegyél érzékenyebb tesztet!
2008. júl. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is ma vagyok a 32.napon. Az én ciklusaim 22-28 naposak. Én is teszteltem ma most bár nem első vizeletből és negatív lett. Ráadásul tüneteket is produkálok de rendesen. Mellfeszülés, szédülés, haányinger (hányás, ma ezért kellet eljönnöm melóból, mert egy instantkávé megivása után 3 x hánytam) gyakori pisilés, idönként mindjárt megjön érzés és iszonyatos fáradság. Nekem máskor is előforult ilyen, úgyhogy egyre kevésbé reménykedek. Pedig nagyon szeretnék még egy babucit. Az a dühitő, hogy akkor legalább jönne meg, hogy minnél hamarabb lehessen újra próbálkozni nem? Ez annyira rossz. Mert hiába mondom, hogy nem reménykeem. Mert igen. Csak jobb elhitetni magammal. Úgy érzem kicsit rágölcsöltem a dologra. Pedig nem akarok. Remélem legalább te babás vagy! szorítok. NAGYON.
2008. júl. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak üzenem,h nálad azért nagyobb szerintem az esély, főleg ha hánytál is a kávétól.Nekem semmi tünetem, azonkívül,h nem jön meg.Sok sikert Neked!
2008. júl. 17. 09:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom. Nem hányok, nem vagyok rosszul, tesztem negatív, de még sosem késett....Azért idegesít, mert ha meg kell jönnie akkor jöjjön máááár!! Nem voltam stressesebb az elmult hetekben mint máskor...Fogalmam sincs mi ez? Vmi szervi baj miatt is késhet sztetek?
2008. júl. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 9:15-ös köszi aranyos vagy. Jó lenne ha tényleg így lenne. Bár én már semmit sem tudok. Szerintem bejelentkezek a nőgyógyászatra, aztán meglátjuk mi lesz.
2008. júl. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!