Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek hatásos?

Szerintetek hatásos?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam hogy könnyebben teherbe lehet esni ha aktus után gyertyát csinálunk.Van olyan akinél így jött össze a baba?

2014. jan. 12. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
ez csak akkor számit ha a férfinál van valami probléma, ha egészséges akkor nem ezen fog mulni hogy sikerül. egészgéges férfinél ha te rögötn felugrasz és kirohansz wc-re akkor is ugyanugy teherbe esel. Gondolj bele menniy nem tervezett baba fogan, hidd el ök sem gyertyázgatnak. Egyébként az is elég ha picit fekve maradsz mert ugy azért nagyobb rá az esély hogy esetleg mégtöbb feljut. Normál esetben mégha fel is ugrik utána az ember akkor is van hogy még 20 perc után is jön vissza belöle. Tehár ez nem ugy van hogy rögtön az egész távozik akinek kell az eljut oda hidd el. de ha neked az megnyugtató maradj fekve vagy akár gyertyázz, ártani nem fogsz vele.
2014. jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majdnem egy éve így csinálom, gyetya, utána alvás, ki se kelek az ágyból. Mégse jön össze, pedig állítólag minden rendben velünk. Szóval nem ezen múlik, de én azért rásegítek. Ártani nem árt.
2014. jan. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia. mi 8 hónapig próbálkoztunk nem jött össze sehogy pedig nem álltam fel stb. utoljára úgy csináltam hogy mikor végeztünk kipóckoltam a derekam fel tettem a 2 lábam a falra egy fél órát úgy maradtam kb 3 alkalommal és sikerült:)
2014. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kedves kérdezö ha legalább 1 éve nem jön össze kezdjétek el a kivizsgálást, jobb megtudni ha van probléma és akkor azt el lehet kezdeni kezelni.
2014. jan. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 14. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!