Lehet e terhes?

Figyelt kérdés
Lehet e terhes a baratnom? Meg nem szexeltunk de pettingeles kozben valahogy oda kerültünk hogy beraktam neki 2,5 cm melyre 2 masodpercig. Nem jott sperma a peniszembol se elovaladek sem semmi mert utana mikor pettingeltunk akkor mondta hogy. Jott az elovaladek amit nem is. Ereztem most volt menstuacioja 3 napja szoval peteerese sem volt mennyi az eselye hogy terhes? 15f

2014. jan. 12. 01:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Te most tényleg ennyire hülye vagy, vagy csak meg jatszod?
2014. jan. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:)

ahhh, tudod először elkezdtem legépelni az értelmes választ erre a kérdésre...aztán inkább kitöröltem!

2,5cm mélyre beraktad neki? megmérted vonalzóval vagy mi? :D


Járj csak be szorgalmasan a bioszórákra!

2014. jan. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NEM
2014. jan. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok sebből vérző szitu:


- nem mérted le a mélységet, majdnem tök mindegy, amúgy is

- az időfaktor is elég érdekes, szintén nem mérhető

- előváladék nem csak egyszer jöhet és nem érezhető, nem látható, hacsak nem direkt nézed, de akkor ugye nem vagy épp benne

- a menstruációs ciklus egyetlen napja sem biztonságos, peteérés bármikor lehet (mensi utolsó napján fogant a fiam)


Ettől függetlenül túl kicsi az esély a teherbeesésre, de ne várd meg, míg bejön. Legközelebb 4mp lesz, 5 centi mélyen, stb... húzz gumit!

2014. jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jucus27 ***** válasza:
:D Feldobtad a napomat! 2,5 cm ezt honnan tudod? Vagy csak ekkora? Akkor téged a csajok mp2 nek neveznek nyilván! 2 másodperc és 2,5 cm! :D Ez szánalmas ha még ezt sem tudod nem is lenne szabad semmit csinálni! Amúgy pedig az óvszert ajánlom! :-) Olcsóbb mint az abortusz vagy egy bébi!
2014. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!