Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap lenne esedékes a...

Holnap lenne esedékes a mestuáciom amit nem várok. Tegnap csináltam egy 10-es erősségü tesztet de sajna negativ lett. Akkor már nm is vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 15:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Honnan tudhatnánk?


Ovutesztet használtál a ciklusod alatt? Azaz tudod pontosan, hogy mikor volt az ovulációd? Mert csak ebben az esetben (vagy ha UH-val követték a peteérésed) tudhatod biztosan, hogy holnapra esedékes a menstruációd!

Ha valójában ez egy hosszabb ciklus, mint számítasz rá, akkor simán lehet még álnegatív. Feltéve, hogy 2 héten belül volt aktus.

2014. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem meg aznap is negativ volt,amikor megkellett volna jonnie.Ra 2 napra teszteltem,halvany pozitivat.
2014. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Kedves második válaszoló gratulálok!!!
2014. jan. 11. 19:10
 4/21 anonim ***** válasza:

Koszonom :)

Neked pedig sok sikert a babahoz!

2014. jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves Szandika. Mennyi idős terhes vagy??:-)
2014. jan. 11. 19:58
 6/21 anonim válasza:
Én is holnapra nem várom, de nem teszteltem. Drukkolok! :-)
2014. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

14+1 hetes.

6 honap alatt jott ossze a baby,mert a fogamzasgatlo teljesen felboritotta a hormonhaztartasom.

Ti miota probalkoztok?

2014. jan. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kedves hatos válaszoló köszönöm h válaszoltál én is drukkolok neked :) Akkor izguljunk együtt. Légyszi ird meg h mi lett az eredmény ha tesztelsz!!!! :)
2014. jan. 12. 10:05
 9/21 A kérdező kommentje:
Kedves Sandyka! Jajj de jó mégegyszer gratulálok nektek! Mi 2-éve probálkozunk. Teherbe estem de sajnos elvetéltem és utánna ismét teherbe estem de sajnos az sem maradt meg elhalt a terhességem. Voltam az orvosnál és állitolag progesztreon hiányom van és erre kaptam Crinone 80 mg-os hüvelyi gélt.
2014. jan. 12. 10:13
 10/21 anonim válasza:
Reggel szokott megjönni ébredés után és még semmi. Most indulok tesztet venni. :) Feléd?
2014. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!