Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet valójában az ovum?

Mikor lehet valójában az ovum?

Figyelt kérdés

28 naposak a ciklusaim, és a 14. napon szoktam érezni enyhébb vagy erősebb hasfájást, így gondolom, akkor van az ovum.

Viszont a 8. napon is érzek kis görcsölgetést, és akkor kifejezetten szúr-nyilallgat a petefészkem. Ez már az ovu lenne? Vagy csak jelzi a szervezetem, hogy készülődik a következő pete?

A menzesz alapján a 14. nap lenne logikus az ovu, de mégis az erősebb hasfájást a 8. napon érzem.


össze vagyok zavarodva. valakinek hasolnó?

(hőmérőzni nem tudok, mert van egy kisebb gyerkőcöm is, aki még időnként felébred éjszaka fogzani, így nem lenne pontos a mérés).


2014. jan. 9. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet bármelyik, mindenkinek kicsit máshogy jelzi a szervezete, ahogy olvasgatom a hozzászólásokat a témában. (Nekem pl. amikor hőmérőztem, akkor jöttem rá, hogy inkább utána szokott fájni oldalt a hasam alja.) Egy ötlet: próbáld ki az ovulációs tesztet, az működhet ott is, ahol a hőmérőzés valamilyen okból nem működne. Én ugyan még nem próbáltam, de vannak itt a fórumon sokan, akik biztos tudnak segíteni abban, hogy hogyan kell használni pontosan.
2014. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!