Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus vége felé is van...

A ciklus vége felé is van esély a teherbeesésre? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Legkésőbb vasárnap meg kellett volna jönnie. Beleszámoltam két napos csúszást, mert ennyi előfordult többször is. Csináltam tesztet aznap (délelőtti, de nem reggeli pisiből), ami negatív lett. Kb 1 hete viszonylag erős görcsölgetéseim voltak 2 napig időnként (tehát nem folyamatosan görcsöltem). Gondoltam meg fog jönni, de azóta semmi. Mellfeszülés és hányingerem van. Tudom, a hányinger még korai lenne.

Tehát lehetséges, hogy a menstruáció előtti 6-4. napban megtörtént a beágyazódás? Én úgy számoltam, hogy peteérés után voltunk együtt.

Örülnénk, ha összejönne a baba, szóval reménykedek! :)


2014. jan. 9. 00:18
 1/2 anonim válasza:
25%
Nem vagyok szakértő de azt tudom hogy a megtermékenyülés a 14. napon a legvalószínűbb de van arra is esély hogy akár mensi-kor is teherbe ess szóval, a 14. nap a legvalószínűbb de, bármikor teherbe eshetsz. Sok sikert
2014. jan. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

NEM a 14. napon a legvalószínűbb. Az csak a 28 napos ciklusra igaz. Ettől eltérőnél: átlagos ciklushossz - 14 nap. Feltételezve, hogy a luteális szakasz 14 napos a kérdezőnél (ugyanis még ebben is van némi ingadozás, bár sokkal kisebb, mint a follikuláris szakasz hosszában).


Kérdező!

Persze, lehetséges, hogy azért nem mutat a teszt, mert ez egy hosszabb ciklus volt és valójában később volt ovulációd.

2014. jan. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!