Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden nőgyógyász csinál...

Minden nőgyógyász csinál vérvételes vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Az enyém csinált petevezeték átfújást, ultrahangozott, de vérvétel nem volt, így hormonvizsgálat sem. Jó ez így?
2008. júl. 16. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha semmi nem utal hormonális problémára nincs szükség vérvételre. Ha az átfújássalnem oldódik meg a problémád, majd vetet vért.

A vérvételes vizsgálat az első látogatásnál , és a terhesség folyamán kötelező a protokoll szerint, egyébként csak akkor, amikor valami indokolja.Miért lenne szükség hormonvizsgálatra?

annak vannak jelei, ha hormonproblémád van, pl rendszertelen mensi, nyálkahártyaprobléma,peteérés hiánya, ha ezeket nem látja akkor késsőbbi megoldás a hormonvizsgálat. Nekem 2 év után csináltak, de ha úgy gondolod kellene, menjegy másik dokihoz, vagy szólj neki, hogy csináljon.

2008. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a háziorvosomat kértem meg, hogy egy alapos vér- és vizeletviszgálatra adjon beutalót, mert spontán vetélés után akartam kivizsgáltatni magam. Szerintem Te is ezt kérd!
2008. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam, mert sem a mensimmel, sem peteéréssel nincs semmi bajom, az átfújás is rendben volt (vagyis tiszta mindkét vezetőm), csak hallottam, h. szoktak vérvételt is venni. De akkor ezek szerint nekem azért nem csináltatott, mert mindent rendben talált, amit egyébként mindig is hangsúlyoz.
2008. júl. 16. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!