Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhasi izomláz csak akkor...

Alhasi izomláz csak akkor lehet, ha terhes valaki?

Figyelt kérdés
Már a 3.mensim volt azóta,hogy esetleg teherbeeshettem.3.napja vettem észre,hogy a hasam alsó részén izomlázam van,ami mára elmúlt. A 3 legutóbbi menstruációm közül ez a legrövidebb,3nappal a kezdete után már csak 2csepp barna folyásom volt.
2009. nov. 30. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem hiszem,hogy akkkor lehet csak.Én pont úgy vagyok ahogy te,ugyanezt érzem én is.Amikor a fiammal voltam terhes akkor is így éreztem,éppen ezért vettem is egy tesztet most,ami negatív lett (bár elvileg nem is lehetett volna másmilyen,mert gyógyszert szedek).Szerintem lehet felfázás vagy megemelted magad.

2009. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia nekem is nagyon hasonló érzésem van olyan érzés mind ha felüléseket csináltam volna és izomlázam volna de csak a bal oldalon érzem ezt kb 3-4 napja.18.-án voltam UH-n akkor ezen az oldalon volt egy 16mm-es tüszőm.
2009. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor érzem a legjobban,ha megnyomom,de mindkét oldalt és jóval a köldököm alatt van ez az érzés.
2009. nov. 30. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!