Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még két napom a menstruáci...

Van még két napom a menstruációig. Ma észre vettem a tisztaságin egy barna pöttyöt. Mi lehet ez? Mensi?

Figyelt kérdés
A hőm elég régóta fennt van, mensi előtt soha nem szoktam pecsételgetni, de igazából ez nem is annak néz ki. Mi lehet ez? Régóta szeretnénk babát már, és eddig ezeket nem tapasztaltam. A folyásom sűrű már napok óta. Várom a válaszaitokat!
2008. júl. 16. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem pecsételéssel szokott kezdődni kb. 2 napig az van.

De ha te azt írod, veled még ilyen nem fordult elő, akkor nemtudom, lehet, hogy beágyazódás?

Mert akkor is szokott ilyet produkálni. Ha a hőd még fent van, akkor ok, bár valakinél menszesz kezdés után 2 nappal kezd el leesni.

Én azt ajánlom ezt a két napot már valahogy vészeld át (tudom nehéz:) ), és aztán ha semmi, akkor tesztre fel!

Sok sikert:)

2008. júl. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem szeretnélek elkeseríteni, mert tudom milyen rossz mikor olyat írnak ide amit nem szeretnél hallani. Én soha az életben nem barnáztam mensi előtt, mégis az elmúlt 2 ciklusom óta igen. Azt mondják az ember szervezete néha átalakul. Ha a hőd nem esik le akkor siker, de nekem a barnázás után már esni kezd és akkor már tudom hogy megint mensi.

De minden ember más. Itt igazából mindenki a saját tapasztalatait írja le, ami vagy rossz neked vagy jó. Én is kaptam már olyat is hogy tuti babás vagy a tünetek miatt. És sajna nem. Mindenki más. Nagyon szorítok hogy neked ez a barna a baba legyen.


Üdv

2008. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szoktam mensi előtt barnázgatni és ez így volt akkor is, amikor már terhes voltam. Sőt 3-4 hónapos terhesen is előfordult 2-szer.
2008. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!