Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap reggel csináltam...

Tegnap reggel csináltam tesztet, de 5 perc után amikor megnéztem negatív volt. Ma reggel megint megnéztem és ott volt a második csík is! Ez mit jelent? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 34 naposak, ma a 38 napon vagyok. A teszt neve Gravi Hcg volt. Lehet hogy még kevés a hcg-m és azért csak ilyen sokára mutatta ki? Vagy egyáltalán nem hiteles mert eltelt egy nap???
2008. júl. 16. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Így már nem hiteles. A használati útmutatóban biztos írták, csak nem olvastad.
2008. júl. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Holnap reggel csinálj még 1 tesztet!!!!
2008. júl. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem 10 percig ad hiteleset? 5 perc után kidobtad? mert lehet éppen 8 perc után mutatta ki és akkor te már nem láttad. csinálj másikat.

Én is ezt a fajtát használtam és nem kötelező a reggeliből. én csináltam vagy 4-et és minden délután.

szorítok érted!!!!!

8 hetes kisfiú anyukája

2008. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem minden hanem mindet. bocsi
2008. júl. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia nekem négy év után is még mindig látszik az a nagy örömetr adó csík szerintem pozitív de azárt csinál még egyet megnyugvásképpen a clearblue nagyon jó
2008. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Max. 10 percig olvashato le.

En bazi nagyot kopptantam egyszer, tiz perc utan felretettem, majd orak mulva a kezembe kerult, es ott volt a halvany masodik.

Orultunk, mint majom a farkanak, es megjott. Szuleszno iserosom mondta, h sima kemiai reakcio, a tesztcsik parolgasaval elszinezodhet az ido mulasaval nehagy teszt (nem mind) es ez alpozitiv eredmenyt ado, ezert ervenyes csak 10 percig. Nagyon csalodott voltam.

A kovetkezo honapi teszt viszont 5 perc alatt poz. lett, ezt kivanom neked is!!!

31 hetes kismami

2008. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb, ha még egy tesztet csinálsz, akár másik fajtát. Akkor te is biztosabb leszel az eredményben.
2008. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap az első pisiből csinálj még egyet, de nehogy kidobd 5 perc után! :) A tájékoztatóban szerintem benne van, hogy meddig ad hiteles eredményt! Attól függ milyen tesztet vettél, de szerintem az átlag a 10 perc, tehát ezt kicsit korán dobtad ki! Szorítok, hogy a holnapi is dupla csíkos legyen! :):):)
2008. júl. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért kell egy napon belül 2x feltenni ugyanazt a kérdést...? Persze elhiszem hogy izgulsz, sokan vagyunk ezzel így.

Másnap reggeli 2. csík nem hinném hogy mérvadó, bár sztem én is így lennék mint Te. Miért nem veszel másik tesztet. Én 2 nap késében vagyok ez a Gravi ma negatívat mutatott, de kb. 4 percig néztem, majd kidobtam...Azt hittem azonnal mutatja, ha baba van.

2008. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!