Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostylbegyt szedése melett...

Clostylbegyt szedése melett lehet egy nőnek anovulatikus ciklusa?

Figyelt kérdés

Első babám természetesen sikerült. Sajnos elveszítettem. A következő egy év múlva closti segítségével. Sajnos őt is. :(


Most eltelt 3 hó és újra kezdem a closti-kúrát (eddig jan-feb szedtem). Lehet hogy nem ér semmit???

A hőm szerint nem volt pé, az lh teszt szerint sem.

viszont a hasam nagyon fáj, inkább a bal oldalt petefészeknél, és az alhasam. Jöv.héten nem kéne megjönni. Fájhat a hasam a gyógyszer miatt is?


2008. júl. 15. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, én 3. hónapja szedem a clostit. Az 1. hónapban nekem sem volt pé, sem a hő sem a teszt nem mutatta.Valószínű lehet, hogy néha nincs peteérés, de ez nem tragédia, a jövő hónapban majd biztosan lesz.Nekem is lett a 2. és 3. hónapban is,igaz a baba még nem sikerült:(

Igen, érezheted a clostitól a fájdalmat, kezd működni a petefészek, legalábbis az orvosom azt mondta.

Ne csüggedj, azt írod, hogy volt már 2 terhességed, így a pé-vel nem lehet baj, inkább a megtartással.

Szurkolok, hogy sikerüljön!

2008. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem Neked méherősítés kellene, beszéld meg a dokiddal. Erre a Dubhastont írják fel (általában).
2008. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!