Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babás vagyok? Májusban 9-én...

Babás vagyok? Májusban 9-én jött meg júniusban 11-én. És most semmi.

Figyelt kérdés

Fél éve nem szedek gyógyszert és az első hónapokban nagyon szerettem volna babát. Nem sikerült és Ti is tanácsoltátok foglaljam le magam és ne gondoljak a babára. Most egy kicsit meglepett hogy késik! Még nem teszteltem. Mikor csináljak? 11-én fájt a hasam de semmi nincs, és érzékenyek a melleim. Semmi más tünetem nincs. Ráadásul most kezdtem egy diétát. Nem lehet hogy az zavart be?

Segítsetek!


2008. júl. 15. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valamilyen mértékben zavaró lehet a diéta, de gondolom nem volt drasztikus az a diéta :)

Minden lehetséges, úgyhogy én azt ajánlom tesztelj első vizeletből.

Puszi

Szorítok:)

2008. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy tesztelj reggeli vizeletből, már ki kell, hogy mutasa. Én is így voltam vele, 10hónap tabletta mentes és az utolsó egy hónap nem babára gondolás, fogyózás, sportolás meghozta az eredményt, most 7 hetes babás vagyok, és engem is meglepet:)
2008. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!