Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt csík, aztán eltűnt,...

Volt csík, aztán eltűnt, aztán meg visszajött! Láttatok ti már ilyet, ez most mi?

Figyelt kérdés

Reggel csináltam egy tesztet, 5 perc után volt rajta egy kicsit elfolyt, de mindenképp látható csík. Olyan 10 perc múlva teljesen eltűnt ez a csík. Most este csak úgy kiváncsiságból megnéztem mégegyszer és teljesen biztosan ott van a második csík. Akkor?

A napokban kéne megjöjjön, teljesen nem pontos soha.


2014. jan. 2. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Rossz a teszt.. persze ez nem zárja ki a terhesség valódi lehetőségét. Csinálj egy másikat.
2014. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amúgy vannak tüneteim is, napok óta fáj nagyon a mellem, ma már fájt a derekam is, és olyan furcsa érzésem volt a hasamban, nem fájt konkrétan, csak valami furcsa. Egész nap álmos voltam és néha méeg is szédültem kicsit.
2014. jan. 2. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:
A teszthez levo hasznalati utasitason rajta van, hogy meddig olvashato a teszt, ez altalaban 10 perc. Ha ez utan nezed, annak mar nincs jelentosege, barmit mutathat. De ha 5 perc utan ott volt a masodik csik, akkor gratulalok. Azert csinalj meg egy tesztet :)
2014. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is nagyon furán jártam anno a teszttel.. Nem mutatott semmit. Kidobtam. Aztán jópár óra múlva (talán 3-4 óra is eltelt) elővettem a kukából.. és akkor valami iszonyat halvány csíkot mintha láttam volna.. de csak elemlámpával. A férjem és anyukám is csak hümmögtek, mert elemlámpával láttak valamit, de szabad szemmel meg csak alig-alig.. (Ez a kis csík most 5 éves) :D Akkor drukkoljunk? :)
2014. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Drukkoljatok:D Holnap reggel csinálok még egyet, veszek másfajtát, ez elég olcsó volt.
2014. jan. 2. 22:33
 6/8 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2014. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos negatív és meg is jött:(
2014. jan. 3. 15:10
 8/8 anonim ***** válasza:
:(
2014. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!