Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat, hogy az ovuláció...

Előfordulhat, hogy az ovulációs tesztet használva, megfelelő időben vagyok együtt a párommal, mégse jön össze a baba?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, ha pont időben voltatok együtt és mindkettőtökkel minden rendben, még akkor is cak 30% körüli esély van a teherbeesésre. Én 5 hónapja használom a tesztet, és eddig semmi. Engem már kivizsgáltak, most a páromon a sor. Ha nála is minden oké, akkor csak az idő segíthet!
2008. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos nem törvényszerű, hogy ha pont akkor vagytok együtt, amikor a legideálisabb, össze is jöjjön a baba. Egy csomó más ok is lehet, amiért éppen nem jön össze, amikor akarod...Kitartás! :)

(egy majdnem 2 éve próbálkozó)

2008. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még egy kérdésem lenne: még az a "taktika" sem jó, hogy minden másnap szeretkezünk? Nektek a teszttel együtt ez sem vált be?
2008. júl. 15. 14:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én múlt hónapban használtam először a tesztet előtte hőmérő nyák stb. Mi végig szeretkeztük a kritikus napokat. egy nap kivéve amikor pozití volt a tesztem. Sajna nem tudtuk megoldani. Én úgy tudtam a pozitív után még egy nap a pé. A ciklusom második fele annyira ráillett a babára. Most mégis újra pé előtt vagyok. Én voltam dokinál minden oké. Szóval lutri tényleg. De a türelem rózsát terem. De tény hogy vannak olyan szerencsések akinek elsőre bejön. Én a környezetemben csak ezt látom. Ez elég lehangoló.

Kitartás és sok sikert

2008. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nektek is kitartást kívánok, ne adjátok fel! Csak pozitívan! :)
2008. júl. 15. 15:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszoló vagyok. Sajnos nekünk a minden 2. napi szex sem vált be, legalábbis eddig. De egy biztos:5 hónap sikertelenség után most megfogadtam, hogy nem hőmérőzök, nem időre szexelünk, max az ovu tesztet csinálom meg. Tudom, mennyire el lehet keseredni, mikor az ember lánya mindent megtesz, de a baba mégsem jön. Én minden hónapban jobban szenvedtem ettől, de most megpróbálok másként hozzá állni, reméljük ez majd beválltja a hozzá fűzött reményeket!!
2008. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a törpemikroszkóp és a reggeli szexelés hozta meg az eredményt! Kitartás!
2008. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!