Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kell mennem nőgyógyászhoz....

Ma kell mennem nőgyógyászhoz. 09-én volt pé-m a ciklusom 12. napján, ma vagyok 17. napon. Ha esetleg sikerült a baba, lehet abból baj, ha megvizsgál, mondjuk manuálisan?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán lehet már ilyenkor vmit látni? Akár ultrahanggal, akár manuális vizsgálattal?
2008. júl. 15. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Látni max a megvastagodott nyálkahártyát fogja,vagy max egy felritkul területet, de a 4. hét előtt még kicsi az esély hogy bármit is észrevegyen...baj nem lesz belőle, amiatt ne aggódj. Legyen otthon egy teszted, arra az esetre, ha nem jön meg..és akkor tesztelj. Főleg, ha azt mondja a vizsgálat alapján, hogy előfordulhat.
2008. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Menyugodtam.
2008. júl. 15. 10:35
 3/3 anonim ***** válasza:
igen látni fogja hogy megvan e vastagodva a méhnyálkahártya és abbol már tud választ adni
2008. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!