Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, hogy80 napig sem jön...

Van, hogy80 napig sem jön meg. Szeretnénk babát, két hete érzékenyek a melleim és egy hete alhasi görcseim vannak, (ez lehet a mensi jelei is ezt tudom) ma van60 napja, hogy nem jött meg és tesztet még nem csináltam, félek a csalódástól. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 25. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet az is, de így nehéz megmondani. Ha hőmérőznél, akkor az segíthetne neked ilyen esetben. De így csak a teszt marad. Vagy esetleg mérsz egy két nap még hőt, és úgy a teszt... Persze ez csak akkor segít, ha nagyjából képbe vagy, milyen az emelkedett hőd...


Azért ha baba, fontos lenne, hogy tudd, de esetleg kivárhatod az ünnepek végét, ha van türelmed...

2013. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet bár minimális az esély a terhességre, ha nem vagy terhess akkor pedig keress egy jó nőgyógyászt és egy jó endokrinológust.
2013. dec. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól függ voltatok-e együtt a peteérés környékén, de gondolom ezt sem tudod, hogy volt-e már és ha igen mikor. Sok sikert, ha tesztelsz írd majd meg :)
2013. dec. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ma csináltam tesztet és pozitív lett. :)
2013. dec. 26. 08:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Gratula!! Micsoda karácsonyi ajándék :-)
2013. dec. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Dejó!!! Gratulálok!!! :)
2013. dec. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) Mi is boldogok vagyunk!!! :)

Egyébként nekem nagy meglepetés volt mivel nem bíztam, hogy ilyen hamar összejön a dolog! Remélem nem téves a teszt, egy hét múlva úja csinálom!

2013. dec. 26. 10:16
 8/12 anonim ***** válasza:
de jó, gratulálok:)
2013. dec. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek szedjek magamtól vitaminokat addig még orvos nem látott?Ez az első terhességem és a párommal külföldön élünk! Nincs sok ember aki tanácsokkal láthatna el. C-vitamint(Cetebe-t) eszek már egy hete mert megfáztam és még mindig eszem.
2013. dec. 26. 17:59
 10/12 anonim ***** válasza:
C vitaminnal csínján!!! Szedj folsavat,magnéziumot!
2013. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!