Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellemcsík vagy halvány...

Szellemcsík vagy halvány pozitív eredmény látszik a teszten? Lásd fotó.

Figyelt kérdés

javascript:HighlightAll("frmUpload.forum1")


Ma reggeli eredmény, szinte rögtön látszódott a második vonal is, igaz, először csak fehéren, majd kis idő múlva a vonal körül rózsaszín kontúr jelent meg. Vastagsága ugyanolyan, mint a kontroll csíké. (Bocsánat,ha kicsit homályos a fotó.) Amúgy kb. 10 percen belül megjelent ez az eredmény.

A mai görbém ez: [link]

(A mai tesztelést én negatívnak ítéltem, a görbe nekem viszont reményre ad okot.)

Na, mit szóltok? Holnap reggelre van egy Medi-labom, de addig is nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre!


2009. nov. 26. 17:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Az orvosnak kutya kötelessége, hogy megnézzen, ilyen helyzetben meg pláne, és ha "röhögne", vagy akár csak bunkóskodna, hogy emiatt megkerested, akkor gyorsan keress egy másikat, mert nem érdemled meg, hogy egy ilyennél szüljél.

Szóval szerintem menj el, hiszen lehet, hogy felírna valamit, ami segít "megtartani" a babádat, már ha tényleg van. Már pedig az, hogy eddig nincs "egyértelmű" pozitív teszted, még nem jelenti azt, hogy nincs baba, mert jelentheti azt, hogy még nem termelődött elég HCG a szervezetedben.

Szóval szerintem irány a doki, aki biztosat mond majd neked!

Szurkolok! (majd írj, hogy mi lett)

2009. nov. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ja, az időn túli két csíkos az negatívnak számít, de az első, aminek a képét fel is tetted, szerintem pozitív. Szóval még egyszer: ne késlekedj dokihoz menni! (És egyszerűen mondd azt neki, ami van. Hogy nem tudod, most mi van, és szeretnél biztosat tudni, segítsen!)
2009. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy! :-) Írok, mihelyst fejlemény van.
2009. nov. 28. 11:37
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, tegnap este megjött... :-(

Nem baj, kezdődik a Kaáli...

2009. nov. 29. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!