Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellemcsík vagy halvány...

Szellemcsík vagy halvány pozitív eredmény látszik a teszten? Lásd fotó.

Figyelt kérdés

javascript:HighlightAll("frmUpload.forum1")


Ma reggeli eredmény, szinte rögtön látszódott a második vonal is, igaz, először csak fehéren, majd kis idő múlva a vonal körül rózsaszín kontúr jelent meg. Vastagsága ugyanolyan, mint a kontroll csíké. (Bocsánat,ha kicsit homályos a fotó.) Amúgy kb. 10 percen belül megjelent ez az eredmény.

A mai görbém ez: [link]

(A mai tesztelést én negatívnak ítéltem, a görbe nekem viszont reményre ad okot.)

Na, mit szóltok? Holnap reggelre van egy Medi-labom, de addig is nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre!


2009. nov. 26. 17:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél fér bele a barnás folyás,nekem is volt elhalt a magzat.A 2.terhességnél is volt,de arra még időben kaptam gyógyszert.Amugy az én csikom is nagyon halovány volt.
2009. nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ez egy One Step teszt? Vagy Corax rápisilős? Mert ilyenem nekem is volt, hogy duplacsíkos lett, de nem voltam babás. Viszont erősen látszik a csík, lehet, hogy a teszt hibás. Csinálj másikat, de gyógyszertárit, minél érzékenyebbet. Mikorra nem várod/tad?
2009. nov. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ja, látom. Viszont ennyi dpo-n már jelezni fog egy jó teszt. Drukkolok, mert a görbéd babás!
2009. nov. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Holnap csinlj egy másik tesztet is, akkor már egyértelműen látszani kell a 2. csíknak is. Ha még mindig van színes folyásod, akkor viszont teszt helyett irány a doki. MOST!
2009. nov. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Mára lejjebb ment a hőm 36,8 C°-ra. Megcsináltam hajnalban a Medilabot, negatív. Elmentem dolgozni. Napközben enyhe barna folyás. Délután hazaértem, valami miatt belenyúltam a kukába, mit látok??? Halvány 2. csík a Medilabon... Most akkor mi van???
2009. nov. 27. 20:57
 16/24 A kérdező kommentje:

Azóta sincs semmi...

Hahó, vagytok???

2009. nov. 28. 08:36
 17/24 anonim ***** válasza:
Ujabb teszt?
2009. nov. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt, nincs most itthon. De kicsit sok ez a két "véletlen", nem? Valami lehet...
2009. nov. 28. 10:11
 19/24 anonim ***** válasza:
A barna folyás miatt jó lenne, ha orvos is látna. Amúgy a teszttel várj hétfőig. Akkor már tuti időn belül egyértelműen mutatnia kell.
2009. nov. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

De mit mutassak a dokinak addig, amíg még csak egyértelmű pozitív tesztem sincs...??

Az első Corax kontúrvonalas lett időn belül, a Medilab meg időn túl lett kétcsíkos. Ez még semmit nem jelent. Ha nincs baba, és az enyhe barna folyás csak arra utal, hogy megjön, kiröhögtetem magam a dokinál, hétvégén meg nem is megy most, ahol vagyok. (Vidéken vagyok a szülőknél.)

Csak az a furcsa, hogy két teszt is így megtréfál. A hőm pedig megy le... Na mindegy, meglátjuk, mi lesz. Már ezerszer megfogadtam, hogy nem foglalkozom vele, de lassan 2 éve várjuk a Csodát... Egyébként a következő hónapban kezdenénk a Kaáliban még pár vizsgálatot (UH-s nyomonkövetés, átjárhatósági), és aztán kezelnének, ha kell, de jelen állás szerint tök egészségesek vagyunk. Jó lenne, ha ez mégis baba lenne...

Tesztet -ha nem jön meg- mindenképpen fogok csinálni.

Addig meg reménykedés.

2009. nov. 28. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!