Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat, hogy két napos...

Előfordulhat, hogy két napos késés után a clearblue teszt negatívat mutat de mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia.előfordulhat, bár nekem ez a teszt 2 nap után kimutatta már a terhességem.de sokban függ a hormonoktól, és mindenkinél másként emelkedik.tesztelj pár nap mulva.más tüneteid nincsenek?
2008. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd nekem a mensi elött pozitívatt mutatott és még is megjött és mégsincs baba...De hátha neked sikerült a mensi késés jó jel!!!
2008. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a teszt alig mutatott valamit, pedig már volt egy halvány pozitív tesztem, de valami ismeretlen nevű teszt volt ezért csináltam egy clearblu tesztet, de még annyira sem volt halvány, mint az előző. Egy nap múlva csináltam még egyet egy harmadik fajtával és az is halvány pozitív lett. Ekkor kezdtem elhinni,hogy babánk lesz. Nekem ez a clearblu nem jött be.
2008. júl. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat. Várj még egy-két napot, utána tesztelj, addigra emelkedni fog a HCG-szinted is, ha terhes vagy. De ha nem bízol ebben a tesztben, próbálj ki másikat!
2008. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!