Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 évig tabival védekeztünk és...

5 évig tabival védekeztünk és most babát szeretnénk. 4. hónapja nem szedem már, de még nem sikerült. Befolyásolhatja a szervezet regenerálódási idejét az 5 év?

Figyelt kérdés
A doki szerint 2 hónap után jöhet a babó.
2008. júl. 14. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 10 évig szedtem a bogyót (soha többet) és utána 9 hónapig nem mensiztem egyáltalán, így most közel két év telt el, mire terhes lettem.
2008. júl. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 2 év után mindig tartottam szünetet, volt, hogy egy egész évet kihagytam, most mégis 6 hónapja hiába próbálkozunk. Az orvos azt mondja, minden rendben van. Nehezemre esik elhinni,de talán nekem több idő kell, mint másoknak ahhoz, hogy a szervezetem újra helyre álljon.

Mindenki másként reagál a fogamzásgátlóra.Aki szerencsés, annak néhány hónap után sikerül a baba. Nekünk pedig türelmesnek kell lenni,persze ez nem mindig egyszerű!Sok sikert!

2008. júl. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem nem kell csatlakoznom az előttem szólókhoz. Én 10 évig folyamatosan szedtem fogamzásgátló tablettát, márciusban abbahagytam, 2 hónapig e vitamint szedtem, utána elkezdtem szedni az elevitet, és most 6 hetes kismami vagyok. Úgyhogy én amint lehetett mondhatni az első védekezés nélküli együttlét alkalmával terhes lettem. Szorítok nektek is, hogy így legyen!!!
2008. júl. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Abban az egyben szerencsésnek érzem magam, hogy rögtön menzisztem következő hónapban és azóta eddig mindig pontosan. Sok sikert a probálkozásokhoz és gratulálok a 6 hetes kismamának!
2008. júl. 15. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!