Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja a vidámparkban voltam...

2 napja a vidámparkban voltam és ma megtudtam, hogy terhes vagyok, okozhat ez problémát?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének a kérdés miatt, de szombaton a pesti vidámparkban felültem a legdurvább hintákra is amik össze-vissza ráztak meg dobáltak és ma reggel pedig pozitívat teszteltem. 8 hónapja próbálkoztunk a babával és pont a múlt hónapban döntöttünk úgy, hogy nem gondolunk többet a témára ezért elmentünk kikapcsolódni. Nagyon félek, hátha emiatt bármilyen fizikai károsodás érhette a magzatot.
2008. júl. 14. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én a tengerben ugráltam a hullámok verték a hasam, szaladgáltunk össze-vissza és 1 hónapos terhes voltam (nem tudtam még akkor). nem lett semmi bajunk. neked sem lesz, nyugi.

8 hetes kisfiú anyukája

2008. júl. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Először is gratulálok a babához!Másodszor meg nyugi, nem lesz semmi gond. Ha a baba egyszer odatapadt, ill. beágyazódott rendesen, akkor onnan csak úgy "nem fog kiesni" vagy ilyesmi.Vigyázzatok magatokra!
2008. júl. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...
2008. júl. 14. 08:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy keddi napon csináltam a tesztet és tudtam meg ezáltal hogy terhes vagyok és elötte szombaton még egy szórakozóhelyen mulattunk. A babám 4 és fél hónapos és semmilyen károsodás nem érte. Ne aggódj, ha jól be van ágyazódva semmi baj nem történhet ettől.
2008. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont a beágyazódás napjai körül voltunk gokartozni, hát mondanom sem kell, nem kíméltük magunkat. Előztem, ütköztem, száguldottam. Jelenleg 34 hetes kismama vagyok, és problémamentes tehesség áll eddig mögöttem. Ha jönni akar a Drága, akkor Ő jön is. Szóval nyugi, ezzel nem árthattál. Gratu!!
2008. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!