Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty után ovuteszt?

Closty után ovuteszt?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 8. cn.-on,a 3. naptól szedtem Clostyt,és ma este csináltam ovu tesztet,ami tudom még negatív,de már van 2. csík halványan.Ez jelentheti azt hogy 1-2-3 nap mulva lesz ovum,erős 2 csík a teszten?Atlagban a 19-20. napon szokott lenni.Előrébb hozhatja a Closty?

2013. dec. 17. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet, de fölösleges tezstelned mert ugyis kéne menni uh-ra hogy mit dolgozott a closty.... Téged is mengnyugtat hogy hatásos volt na meg nenm árt tudni hogy áll a nyálkahártya ugyanis az áltlaában elvékonyodik töle és kell rá gyógyszer na meg sajnos gyakori a ciszta closty hatására.
2013. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,megyek a 12. cn.-on...csak hát a kíváncsiság,meg hát nem akarom elszalasztani!!!Lehet mire kell mennem uh-ra,meg is reped?!?!
2013. dec. 17. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
nem fog azért hivnak addigra mert akkor még elötte vagy. legyetek együtt 2 naponta és akkor tuti van ott katona amikor kell.
2013. dec. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!