Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mikor van peteérésem?

Most akkor mikor van peteérésem?

Figyelt kérdés
Amikor leesik a hőmérsékletem, vagy amikor megemelkedik? Tegnap leesett 36,0-ra, de nem tudtunk együtt lenni. Ma reggel 36,2 volt.
2013. dec. 16. 10:14
 1/3 FKKTorp ***** válasza:
Ovuláció előtt hirtelen esik a testhőmérséklet, peteérés utáni napon pedig megemelkedik a progeszteron szint, ami pár tizedfokos hőemelkedést okoz.
2013. dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a saját tapasztalatomat tudom megosztani Veled.

A hő mérése mellett ovu teszteltem is (szerintem az biztosabb eredményt ad).

Az ovu teszt aznap este volt erős pozitív, amikor a reggeli hőm leesett, ami azt jelenti, hogy elvileg ezt követően 24-36 (de min. 12) órával van a tüszőrepedés, amikor már negatív a teszt.

Másnapra már picit emelkedett a hőm és az ovu teszt este negatív lett, tehát - szerintem - akkor van az ovu, ha már picit emelkedett a hő, ahogyan azt az előző válaszadó is írta. :)

De az is lehet, hogy ez mindenkinél változó, nem tudom...

2013. dec. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor leesik. De van, akinek le sem esik, hanem egyszer csak megemelkedik. Az utolsó aasonyabb hős napon van az ovu.

De 0,2 fok emelkedésre nem mondanám azt, hogy biztos olt ovud.

2013. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!