Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A "nagyon halvány" második...

A "nagyon halvány" második csík is babó?

Figyelt kérdés

A 32.napon vok.Ma reggel halvány két csíkos lett a tesztem.A ciklusaim 27 naposak.Eddig két nega tesztem volt.

Örülhetek?


2008. júl. 13. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
szia, tavaly ilyenkor halvany masodik csikom volt, most pedig egy gyonyoru 4 honapos kisfiam, szoval igen:)
2008. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elso valaszado vagyok: en kb. a 4. nap a kimaradas utan csinaltam tesztet...de igazan biztosat az orvos mond:)
2008. júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bizony, hogy baba!!! Nekem aznap volt halvány csíkom, amikor meg kellett volna jönni és rá két napra is. Én is kételkedtem, de a doki egy percig sem. Szóval gratulálok!
2008. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem gratulálok!

Ha kételkedsz akkor pár nap múlva ismételd meg és akkor már erősebben kell látszania ..one step teszt nem drága és látványosan leolvasható-szépen el is teheted emlékbe, mert tokban van.Aztán menj az orvoshoz egy nulladik ultrahangra!

2008. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt az en elso tesztem:

[link]

Es most 31 hetes vagyok, pedig eleg halvany :)

2008. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém pont ilyen volt mint az előző hozzászólóé és el sem akartam hinni hogy azt más is csíknak látja rajtam kívül. Pegig az csík! 6hetes kismama
2008. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Pár nap múlva tesztelek megint.A férjem is látta,de nem akarjuk hinni,hogy velünk is megtörtént ez a "csoda"!

2008. júl. 13. 20:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Gratula!

A halvány második már nagyon babára hajlik:)

2008. júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!