Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez még terhesség, vagy...

Lehet ez még terhesség, vagy tök fölösleges reménykedni?

Figyelt kérdés
A ciklusom 42. napján járok, általában 32-33 naposak szoktak lenni. A terhességi tesztjeim mind negatívak. Menzesznek semmi jelét nem tapasztalom. Tipikus terhes tüneteket sem, annyi, hogy a mellbimbóim néha fájnak érintésre, és néha kicsit megdagadnak, alul szurkál a hasam, hol az egyik, hol a másik oldalon. Pár napja, és tegnap is előfordult, hogy belenyillalt középen, de csak pár másodpercig. Néha nagyon picit ég a gyomrom, de csak éppen hogy. Tapasztalok néha fehéres-átlátszós folyást is, nem tudom, ez mérvadó-e. Hányinger, szagundor, szédülés, ilyesmi nincs. Holnap megyek dokihoz, de megőrülök addig. Szerintetek van még remény?
2013. dec. 11. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem 5-6 hetesen jelentkezett a gyomorégés, a beágyazódás környékén volt szurkálós hasfájás. A mellfeszülés 5. héttől, szagundor 5. héttől. hányinger szédülés nem volt.

Amit leírtál, azok lehetnek a terhességedre utaló jelek, ha rendszertelen a ciklusod (nekem néha 30 nap néha 50) érdemes hőmérőzni és szemmel tartani (www.ciklus.hu)

mert így az is kérdés mikor kellene már egyáltalán pozitív tesztnek lennie.

2013. dec. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem próbálkozunk még konkrétan, ezért sem hőmérőzök, persze nem baj, ha jön, sőt :) Annyira nem figyeltem a ciklusomat, csak tudom, hogy biztosan volt most olyan aktus, amiből összejöhetett. Még soha nem késett ennyit, az eddigi rekordom egy 35 napos ciklus volt. De ilyenkor szerintem már pozi kéne, hogy legyen a teszt, nem? :(
2013. dec. 11. 10:14
 3/7 anonim ***** válasza:
ha a mensid 7. napja késik, akkor már elvileg kimutatják a vizelet sugaras tesztek a terhességet. Ha negatív volt, ráadásul több is, akkor egyenlőre ne stresszelj, lehet hogy premenstruációs tüneteid vannak, a mellfeszülés tipikusan az, de a többi is lehet az. Ha a nem jön meg egyáltalán csinálj még egy tesztet, két hét múlva, vagy várd meg amíg a következő is kimarad. szerintem nem vagy terhes
2013. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: premenstruációs tünetek másfél hete? Azért az sok lenne, nem? Főleg hogy nekem olyan sosincs, előző este hisztisebb vagyok, mikor már érzem a has/derékfájást, 10 percen belül jön is, semmi más nem szokott lenni.

Valaminek kell lennie, ami miatt nem jön meg, ha nem baba, akkor is van valami, mert olyan nincs, hogy csak úgy kimarad, ok nélkül, az nem normális dolog.

2013. dec. 11. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:
mult honapban nekem is 40 napra jött meg .....teszt negativ volt ,pedig már reménykedtem hogy baba lesz ,de sajnos meg jött ,annyi hogy én nem éreztem mell feszülést pedig miinden menstruácio előtt egy héttel jelentkezik ,valoszinüleg abban a honapban nem volt peteérésem se...
2013. dec. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem simán volt két hétig elhúzódó premensis tünetem.
2013. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem még sosem volt egész napos premensis tünetem sem, nemhogy másfél hetes. Mindegy, lehet ez is meg az is, holnap megtudom.
2013. dec. 11. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!