Akkor ez most mi?

Figyelt kérdés
ma voltam dokinál mert nem nem jött meg .. második levél fogamzásgátló után nem jött meg, előtte meg csak egy napra nagyon halványan... meg vizsgált uh van is a doki azt mondta nincsen baba csak a tabi a baj.. de mivel már van egy lányom.. én láttam egy fekete foltot az uh n .. pont amikor csak a petezsák látható a tehrsség elején de egyszerűen elfelejtettenm rákérdezni... az mi lehetett akkor ??? vagy elnézhette ??

2013. dec. 10. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak nem vagy szonográfus, bízd a dokira. Nem csak babától maradhat ki a mensi. Ha ennyire nem hiszed tesztelj egyet, ha petezsäk volt pozi lesz.
2013. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én bizok benne csak nagyon bennem vaz az a kép amikor a kislányom megláttam az uh n .. csak petezsák volt, de most is láttam egy ilyet de doki aztmondta nincsen baba :) szval nyugi csak fura volt,..dokim mondta h teszt felesleges..
2013. dec. 10. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Uh, tudod, hogy a petefészkeid bejárata is pont úgy néz ki az ultrahangon, mint egy-egy petezsák? Szerintem azt láttad.
2013. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen mint kiderült igy volt !! nyugalom és boldogság van :) köszönöm :)
2013. dec. 11. 18:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!