Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty szedésétől késhet a...

Closty szedésétől késhet a menses?

Figyelt kérdés
Általában 28-34naposak a ciklusaim,ma a 30-adik napomon vagyok.Ez volt az elsö clostis hónapom,ettől késhet a menses?Kinek hogy volt?Nincs menses görcsöm.Köszi
2009. nov. 23. 14:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Amoxicilin b 1000-es antibiotikumot szedek mert lázam volt és fájt a torkom nagyon.Ha kiderül hogy babát várok akkr ez nem árthat neki??A dokinő ezt irta fel,és tudja hogy babán probálkozunk.Csak még megkérdezlek azért rola titeket.Köszi
2009. nov. 23. 14:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem kitolta a ciklusomat a closti. A 25-26 napos ciklusaimból 30 naposat csinált.
2009. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont helyre tette.Szerintem az attól függ,kinek hogy jött meg előtte.Nekem 45-60 napra szokott, most a clostytól 32-re.
2009. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is kaptam antibiotikumot és a doki azt mondta, hogy ebben a hónapban védekezzünk.
2009. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És te milyen antibiotikumot kaptál?Az én dokim direkt olyat irt hogy hátha baba van akkor ne ártson neki,azt mondta hogy penicilin származékosat irt.Köszi.Csak kb 5szemet vettem be,baja nem lehet ugye ha mégis baba van?Ma vagyok a 31-edik napomon.Köszi
2009. nov. 24. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!