Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leguljabb ovulácios teszt?...

Sarah23 kérdése:

Leguljabb ovulácios teszt? Szerintetek?

Figyelt kérdés

ma már a 17 napba vagyok,30,32napos ciklus utobban késett,kb 3 napot


ma itesztem:szerintetek? [link]


2013. dec. 8. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem "legújabb"...amúgy gratulálok a babához!
2013. dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
"igen az akart lenni,,,,de ovu teszt nem terhességi,oda is van "írva,,
2013. dec. 8. 21:24
 3/13 F.B.I. ***** válasza:

Szia!

szerintem ez még negatív, a pozitív esetén ugyan olyan erős a két csík. Holnap mindenképpen csinálj egy újat, mert ez még nem az igazi.

2013. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok, akkor félrenéztem, bocsi
2013. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen volt a tegnapi,mert erősödhetett,vagy halványodhatott tegnap óta és az nem mindegy. Meg tudod mutatni az előzőket?
2013. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
sajonos nem tudok mutatni ez elöttit mert elfelejtettem tesztelni,pénteki van,,de az az igazság hogy nem 5 perc után tudtam volna fotozni,,,és kicsit erösödöt másnapra,,,igy már az érvénytelen,,mára még van 1 tesztem,,megnézük akkor ma:)milyen lesz:D
2013. dec. 9. 11:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Na akkor meglátjuk ma mi lesz! Valószínű,hogy ma erősebb lesz a csík szerintem is,és gondolom nem az első negatív napod volt a tegnap,mert pl nekem volt olyan hogy csak ennyivel volt halványabb a csík ovu. után. No meg a ciklusodba is belefér még ,hogy ezután legyen tüszőrepedésed.
2013. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

most teszteltem egyet,,,de nem tudom hova tenni

5 perc után még vonal se volt,,csak kontroll,,,majd 10 perc után megjelent a második de halványabb mint a tegnapi ilyenkor most akkor mi van??szerintetek?

2013. dec. 9. 18:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Húha! Ez már fogós kérdés,mert így még nem jártam. Viszont feltételezésem szerint azt a tesztet is X-időn belül kell értékelni. Nincs ilyen a használati útmutatón? Mondjuk ha ez 10percen belül akkor,a teszted negatívnak minősül. Egyébként tegnap egyből látszott a csík? Mert akkor az a sanda gyanúm,hogy túl vagy az ovu.-n. Holnap tesztelsz?
2013. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
tegnap kép ami kint van,,igen egyböl jött kifelé,,ezt meg 5 perc után is 0,,majd itt a szobába vettem észre hogy kijött halványan,,,de a tegnapi erösebb volt
2013. dec. 9. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!