Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hiszitek, hogy tudja a baba...

Hiszitek, hogy tudja a baba mikor kell érkeznie? Tanuljatok a történetemből! Mindenkinek Drukkolok, hogy egészséges kisbabája szülessen, akkor, amikor szeretné!

Figyelt kérdés
Több hónapos sikertelen babaprojekt következményeképpen megromlott a párkapcsolatunk. Hónapok óta próbáljuk helyrehozni, sok átsírt éjszaka utám nem tudtam mi változott ennyire meg. Ma "végre" kiderült. A párom retteg attól, hogy kisbabája lesz valaha. Átverve érzem magam és kicsit haragszom is. Olyan mintha én erőltettem volna rá ezt a dolgot, de én nem akartam. Mégis így lett. Leálltunka babaprojektteél és azt hiszem kell egy kis idő, hogy most az egész életem átgondoljam, hogy hogyan tovább. Nagyon vágyok már egy kisbabára, de nem csak magamnak akrtam szülni. Látjátok, a baba tudta és ezért nem jött, én meg átizgultam hónapokat, hogy mi lehet a baj. Most már bitos, hogy létezik "sors".
2009. nov. 22. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt nevezem!

gratulálok a felismeréshez!

még én is érlelem magamban de már egyre inkább erre jutok csak az agyam és a szívem nem egyformán tudja elfogadni...

2009. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

9 évig vártam a lánykérésre, amikor megtörtént, már előtte 3 évig próbálkoztunk a babával, soha nem védekeztünk. Nem estem teherbe. Tavaly novemberben megkérte párom a kezemet, rá 1 hétre teherbeestem! Nem kamu! Azóta összeházasodtunk és már 4 hónapos a picink:)

hozzátartozik, hogy én úgy gondoltam, nem gondolhatja valaki komolyan a párkapcsolatát, ha nem jut el legalább a lánykérésig. Volt bennem gát bőven.

Azt hiszem az én esetemből is lehet tanulni.

2009. nov. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12 évig voltunk eggyütt,ebből 7 év házasság.Ő nem igazán akart babát,mindig halogatta,hogy maj lesz van időnk.4 éve elváltunk,teljesen kétségbe voltam esve 31 évesen,mi lesz velem.Sok kinlódás után februárban ,megismertem a Páromat,aki szombat óta a férjem lett,3 hónap próbálkozás után augusztusban lettem terhes,az első babánkkal 35 évesen.Én hiszem hogy Ő eddig várt ránk hogy mi legyünk a szülei.Mindkettőnknek ez a 2. házassága,és az első babája.Senki ne adja fel,mert eljön a baba,tudja mikor kel érkezni!15 hetes kismami.
2009. nov. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is osztom ezt de egy kicsit másképp. A mi szerelmünk 16 éves korom óta tart, tehát 14 éve, régóta élünk együtt, tavaly augusztustól próbálkoztunka a babával, idén év elején összeházasodtunk, mindkettőnket megviselt, hogy nem jön a baba de minket ez összekovácsolt. Már ettől az évtől halogattam a szakvizsgámat, hogy nem tudok vele foglalkozni, végül feladtam a baba gondolatot és szeptembertől elhatároztam elkezdem a szakvizsgát, mivel találtam egy jó orvost, megnyugodtam jó kezekben vagyok, és hát amig nem lesz inszem és nem jön a baba megcsinálom a szakvizsgát, mivel utána már nem lesz időm. Bele is fogtam ez kötött le teljesen. Ezen a héten lett volna laporoszkópia majd inszem, de múlt héten pozitívat teszteltem, úgyhogy a baba tényleg érzi mikor kell jönnie, amig halogatunk valamit, és nem cselekszünk, lehet ez akár egy rossza kapcsolat, nem jön

2009. nov. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!