Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A héten voltam dokinál, nem...

A héten voltam dokinál, nem talált babát, előtte egy héttel volt egy halvány pozitív tesztem. Lehet még esélyem, hogy megtalálja?

Figyelt kérdés
Ő azt mondta, több arra utaló jel van, de nem lát semmit. Ja, és, hogy nagyon hamar vagyunk még, lehet, h olyan fiatal, hogy még azért nem látszik. Létezik, hogy pár hét múlva meglesz, vagy nincs is ott?Szerintetek?
2008. júl. 12. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez attól függ hogy mennyi idős a terhesség. 5-6 héten már szépen látható a petezsák. 6-7-8 héten az embrió még csak egy "maszat" a petezsákban, de már észlelhető UH-val a szívhang.

2008. júl. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sterintem ne aggodj,korán mentél.Pár nap mulva visszamész és ott lesz.Elöször nekem sem látszott semmi,majd két hét mulva cak.A pozitiv teszt az pozitiv.
2008. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak, ez sajnos nem így van. Simán lehet, hogy pozítivat mutat a teszt még akkor is, ha felszívodott a baba, 1-2 hétig. Kora terhességben sajnos ez előfordulhat. Persze attól még lehet baba, de erre majd csak az uh ad megfelelő választ, mi itt csak tippelni tudunk. Nekem 5 hetesen megállapította az orvos a terhességet, a 7-ik héten pedig már szívhang is volt.
2008. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolso válaszolonak.Igen ez is elöfordulhat.Hallványka a csik is,ami mutatja,hogy kevés a HCG,tehát simán lehet még korai.Ne gondoljunk egyböl a legrosszabbra.
2008. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!