Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 órán belül halvány poz....

1 órán belül halvány poz. Tesztcsík, ma egyből de nagyon nagyon halvany, mondhatni sejthető halvány pozitív tesztcsík. Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk, pont peteérésre időzítettünk, mensi helyett 2 csepp barna, azóta semmi, erős hányinger délutánonként. Eddig kb. 2,5 napja késik a mensi.

Véleményekre lennék kiváncsi tapasztalatok alapján.


2011. nov. 26. 10:25
 1/6 F.B.I. ***** válasza:
Milyen tesztcsíkot használtál? hány perc múlva kell megnézni? Tisztában vagy azzal, hogy időn túl bárkinek pozitiv lehet a tesztcsík? A terhességhez társuló hányinger általában reggel jelentkezik. Mindez nem zárja ki a terhességet. Azt ajánlom, hogy ha nem jön meg a menszeszed, akkor hétfőn reggel csinálj még egy tesztet, ezután keresd fel egy kórházat, egy vérvétellel azonnal megtudod, hogy terhes vagy-e. Nem kell a vérvételre éhgyomorra menni! Sok sikert!
2011. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Képet nem tudsz felrakni a tesztről? Amúgy időn túl tényleg bármelyik lehet poz. Nekem a sejthető poz tesztem eredménye jelenleg itt szaladgál 19 hónaposan:)

Bármi lehet még, hajnali első pisiből csinálj még egyet!

2011. nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nálam sem reggel volt hányinger, hanem délutántó estig. Reggel még tudtam enni, később már nem.

Szerintem a halvány is csík, volt nekem is halvány, és poz. volt, mint később kiderült.

2011. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mérvadó hogy mikor jelentkezik hányinger, lehet, reggel, napközben és este is akár! Én minden késő délután szenvedtem a hányingertől! Szóval mind1 hogy mikor van:) Ne törd a fejed ezen, majd csinálj még egy tesztet! Szurkolok nektek hogy összejöjjön!
2011. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. nov. 26. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az időntúli +ak mindig negatívak voltak. Amikor + lett, akkor a két csík gyakorlatilag egyidőben jelent meg, még 1 másodperc késés sem volt köztük.
2011. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!