Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól kezd el nőni a has,...

Mikortól kezd el nőni a has, ha teherbeesek? Lehet hogy babás vagyok, csak nem tudok róla?!

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete vettem észre magamon, hogy megnőtt a hasam alul, a köldököm alatt. Nem bebeszélés.... feszes, és nem tudom "visszahúzni". Nem vagyok hízásra hajlamos, vékonynak mondható az alkatom. 4. hónapja próbálkozunk. Kisebb tüneteim is vannak: hányinger, szédelgés.... Viszont az eddigi tesztjeim nem mutattak semmit. Lehetséges, hogy nem mutatja ki, mégis teherbeestem már? Kérlek, válaszoljatok! Nagyon tanácstalan vagyok!
2008. júl. 11. 22:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Most volt 8-án PÉ-m. Júli 22-re "nem várom" a mensim.
2008. júl. 11. 22:29
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Szia. Én a helyedben elmennék orvoshoz. Bár azt nehezen tudom elképzelni, hogy egyáltalán ne mutasson a teszt semmit. Nekem kb 18 hetes korom körül volt akkora a hasam, mint amikor felpuffaszt amit ettem. de ez is alkat függő.

Ha van türelmed várni akkor várd meg a 22-ét, ha nincs menj előbb orvoshoz.

Üdv, 40 hetes kismama

2008. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. válaszoló! Köszönöm a tanácsot! Megvárom a 22-ét, csak nagyon nehezen megy az idő. Tényleg nem értem a dolgot, mert reggel is látszik, nem csak este. Eddig arra fogtam, hogy olyan dolgot ettem, ami felpuffasztott, de reggel is látszódik. Arra is gondoltam, hogy elvileg még 3 mensesig maradhat a vérzés, ha enyhébb is, és terhesség esetén utána marad el. Na most én pont ebben az időszakban vagyok. mindenképp írok, hogy mi lett belőle. Köszi még1*!
2008. júl. 12. 08:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Szerintem is vard meg a mensid napjat es tesztelj ujra.

Nagyon szoritok neked!

Az en pocim is a 16-17.hetkozt kezdett el noni,es mostmar latszik 1 kicsit;persze nem vagyunk 1formak.Pl nekem az elmaradt mensi utan 1 hettel lett csak + a teszt,masnak kimutataja akar 1 hettel elotte is.

Sok szerencset!

2008. júl. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj a menzire. Mekem is ilyen volt amikkor nagyon figyeltem, hogy most biztos, hogy az vagyok, és sajnos 4 nap késéssel megjött. Minden tünetet produkáltam, peddig egyértelmű negatív volt a tesz. Most, hogy nem gondoltam a babára, hanem elkezdtem rendbehozni a testem, rögtön 1 hónap alatt terhes lettem.....végre....és kb. 1 hete érzem a hasfelfúvodást, és a feszítést, szerintem ahoz, még túl korrán van, hogy ezzeket a tüneteket érezd. De előfordul, hogy nálad másként lesz....kivánom, hogy az legyél. 6-7 hetes babás
2008. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia. én tsztelnék helyedben ha nega akkor nemvagy babás .
2008. júl. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb. a 16. hét után kezdett látszani valami..de elég kis hasam volt (más kismamákhoz hasonliva) egeszen a terhessegem vegeig. Nincs ket egyforma kismama, terhesseg.
2008. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!