Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan okozhat ilyen...

Utrogestan okozhat ilyen jellegű hőemelkedést?

Figyelt kérdés

[link]



2008. júl. 11. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én úgy tudom, hogy a hormonok hatására emelkedik meg a reggeli hő. Az utrogestan ugye a sárgatest hormonra hat, azoknak is megemelkedik a hőmérséklete akik nem szednek gyógyszert /persze ha jól müködnek a hormonok/.

Hány naposak a ciklusaid? Ha jól látom már a 31. napon jársz. Ezt a gyógyszert nem csak a ciklus második felében kell szedni? Azért kérdezem mert valószinüleg nekem is ezt kell majd szednem. Alacsony a progeszteron szintem.

2008. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Általában 28 naposak a ciklusaim. Csak a ciklus második felében kell használnom. Majd kedden megyek vérvételre, ha akkor negatív lesz az eredmény, akkor abba kell hagynom.


Azt tudom, hogy megemeli a progi az ébredési hőt, de eleinte csak 36.9 volt, most pedig ugrál 37.05 és 37,2 között. A csütörtöki tesztem még mindig negatív volt. Már lassan kezdem feladni a reményt. Tüneteim már egyáltalán nincsenek. Néha nagyon picit szúrkál a hasam alja, de egyre ritkábban.

2008. júl. 12. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!