Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HSG vizsgálat után mikor...

HSG vizsgálat után mikor lehet próbálkozni? Nekem tegnap volt, a 10. ciklusnapon, Ma már lehet szex? A derékfájás ma normális? Vérzésem nincs.

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mikor volt a HSG? én azt hiszem, mi kb. 8 nappal a vizsg. után már próbálkoztunk
2013. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
de csak óvatosan :)
2013. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pénteken volt a vizsgálat, tegnap, szombat este szexeltünk is, gond nélkül:)Segített ez a hsg valakinek azonnal, vagy legyek türelmes? meddig? 34 éves vok.
2013. dec. 1. 08:45
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia!1. és 2.válaszoló vagyok.nekem volt hsg, és a bal oldalam zárt. Nekem nincs kisbabám, de azért, mert egy hónappal a vizsgálat után elhagyott az akkori párom. Azt hallottam, hogy a hsg után gyorsan teherbe esnek, volt akinek már a következő mensi meg sem jön. Használj ovu tesztet! Mindkét oldalad jó? Amúgy azóta már van párom, és most vele próbálkozunk! Ne aggódj, minden jó lesz!
2013. dec. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, elvileg jó. Jobb oldali azonnal, a bal kis késéssel folyt át. Doki szerint rendben van minden velem. Csak terhes nem leszek, másfél éve:(És mi lett veled azóta, volt műtéted, ami átjárhatóvá tette a bal oldalit? Ti hány évesek vagytok, most mióta próbálkoztok?
2013. dec. 1. 13:59
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindjárt 30 leszek, sajna műtéttel sem sikerült átjárhatóvá tenni a bal oldalt :( Nekem endometriózis is volt ott :(

és a bal petefészek felét ki is vették :(

Az új párommal ez a második próbálkozós hónap.

2013. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De sajna ez a hónap nem jött össze :( Ma megjött :(
2013. dec. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos:(( Mi voltunk együtt vasárnap este is, a 12. napon. Ma, a 13.-on erős folyásom van, inkább sűrű. Eza hsgtől lehet? Vagy peteérésem van/lesz, ma pihenőt gondoltam, mert mindennap együtt lenni se jó:)
2013. dec. 2. 16:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Az erős folyás szerintem attól is lehet, hogy most lesz peteérésed! Szerintem vegyél egy ovutesztet, és nézd meg!!!Ha 28 napos a ciklusod, akkor 14. napon van ovu, szóval a 10. napon még korai lenne. Majd írj, szerintem most lesz ovud!
2013. dec. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ma már a 14. napon vok:), 10.-en volt a hsg.Folyás megvan, báár tegnap erősebb volt. Most itthon a férjem (külföldön dolgozik amúgy minden héten 3-4 napot) Minden nap szexelünk: szombat, vasárnap, hétfő, vagyis 11.12.13. nap. Szerintetek ma még érdemes? nem lesz sok?:))Már ami a spermiumokat illeti?
2013. dec. 3. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!