Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baloldali alhas és derékfájás...

Baloldali alhas és derékfájás utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Hasonló fájdalmaim vannak, mintha meg akarna jönni, de remélem, nem fog, mert szeretnék teherbe esni. Ez még csak a második hónap próbálkozásunk, de mivel egyszer már voltam terhes, de halva született, ezért nem tudok sem türelemmel várni, se "lazán hozzáállni", szóval állandóan ezzel foglalkozom.. Szülés óta mindig 24-25 napos volt a ciklusom, de a múlt havi próbálkozás 35 napos ciklust "eredményezett", vagyis annyit késett. Ebben a ciklusban az 5. naptól a 17. napig 1 nap kivételével naponta együtt voltunk, a 10. naptól kb. 4-5 napig folyamatosan szurkált hol az egyik, hol a másik oldalamban, a 18. és 19. napon este tompa alhasi fájdalmam volt, és most 3 napja, vagyis a 24. 25., 26. napon olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni,de nekem előtte nem szokott fájni, csak mikor megjön. Csináltam tesztet ma reggel (x-epilt), de negatív lett. Lehet még, hogy ebben a ciklusban összejött? Nagyon szeretnék babát.. Van olyan, akinek hasonló a története és azóta boldog anyuka? Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. nov. 29. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! én sajna még nem voltam terhes, de az itt olvasottak alapján lehet baba.Lehet még csak korán csináltad a tesztet. Sajna ugyanúgy lehet mensis tünet is a derékfájás, nekem is van már vagy 2 napja. Várj még egy két napot, utána tesztelj!Mielőbbi babavárást!
2013. nov. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De sajnos, közben megjött. :( De új hónap, új remény! Neked is mihamarabbi babaváráést!
2013. dec. 1. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne legyél szomorú! Következő hónapban majd összejön!

Szerintem nekem is meg fog jönni :(

2013. dec. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is megjött :(
2013. dec. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom...hátha ebben a hónapban majd együtt örülünk! Régóta próbálkoztok már?
2013. dec. 2. 14:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Még nem olyan régóta! Csak az a baj, hogy nekem a bal oldalam zárt :(
2013. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jaj, az enm hangzik jól, mit jelent?

A petevezetőről beszélsz?

2013. dec. 5. 10:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen a petevezető elzáródott :( Sajna műtéttel sem sikerült kinyitni :(
2013. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!