Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnätok segiteni? Most ket...

Tudnätok segiteni? Most ket napja elkezdett fäjni meg feszülni a mellem de jövöhetre nem värom.

Figyelt kérdés
mellette fogamzogätlot is szedek, azt szeretnem megtudni, hogy aki teherbe esett a menszi elött kezdenek el fäjni a mellei, akkor vannak roszuletek mert nekem az is van. Megmondom öszinten hogy nekem sosem volt bajom mensi elött de most lehetseges akkor hogy baboca lesz, mert hallottam nem egy esetröl hogy gyogyszer mellett lett terhes. Lehetseges minnel több valaszokat adjatok
2009. nov. 21. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
1:100-hoz az esély szóval nagyon kicsi.
2009. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy terhes lennél. Én 7 hónapja hagytam abba a gyogyit, azóta nem feszül menszi előtt a mellem. De amikor azt szedtem már 1,5 héttel előtte feszült. Ne aggódj, tényleg nagyon kicsi az esély a terhességre. Ráadásul ha meg is fogan a babó, akkor is kicsi az esély arra, hogy meg is marad, mert a gyógyszer elvékonyítja a méh nyálkahártyádat, amibe a babó beágyazódna. Nagyon sok nő észre sem veszi, hogy terhes volt, mert úgy szakad meg a terhesség, hogy rendesen megjön a menstruáció.
2009. nov. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!