Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat az, hogy mire az...

Előfordulhat az, hogy mire az ember odajut, hogy bébit akar, külsőleg is jobban felkészül a szervezete?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy megerősödik a csípőm, a mellem, és szűkebbek lesznek a nadrágjaim. Egyébként nem vagyok hízásra hajlamos. Most 174 cm és 65 kg vagyok. Remélem ebben a hónapban már sikerül a baba! 4 hónapja próbálkozunk.
2008. júl. 11. 13:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Ezeket a jeleket kb. 3 hónapja vettem észre, azóta csak erősödtek. 4 hónapja hagytam abba a tabi szedését.
2008. júl. 11. 13:22
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem attól, hogy az akarat benned van, attól nem fogsz hízni, vagy átalakulni, csak akkor, ha majd valóban összejött a baba!
2008. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Nekem is ilyen adottságaim vannak, és már én is készítgetem a testem és lelkem egyaránt a terhességre.
2008. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szedsz vitaminokat?Én szedtem és rendesen átváltoztam.Mikor már alig birtam valamit magamra huzni,abba is hagytam.Égyébként az ember mindig változik,külsöre és belsöre is.
2008. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szedem az Elevitet kb. 1 hónapja. Ettől is lehet? Azt hallottam már, hogy valaki a fog.gátlótól hízott, de én nekem semmi bajom nem volt addig sem, és most sem.
2008. júl. 11. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Elevittöl igen lehet.De inkább a baba egézsége.Persze az egyik barátnöm,rohamosan hizni kezdett az Elevittöl,neki tanácsolták is,hogy hagyja abba.
2008. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Akkor szerintem az elevittől lehet. Le is állok róla. Előtte a gravidát szedtem, attól nem éreztem ilyet.
2008. júl. 13. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!