Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek baba? Október...

Szerintetek baba? Október 19-én jött meg utoljára, mostmár egész nap szinte émelygek fáj a derekem, a cicieim nagyon fájnak de nem csak a bimbóim hanem az egész, szédülök is rendesen.

Figyelt kérdés
A fejem is fáj a héten pedig nem szokott.Nem merek tesztet venni mert már annyit csalódtam.De ilyen tüneteim még sosem voltak,mindig éhes voltam viszont tegnap nem bírtam enni nagyon émelyegtem.Szerintetek lehet baba?
2009. nov. 20. 16:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia! Persze lehet :) Tesztelj nyugodtan, ha negatív lesz, akkor is lehet baba :) Szurkolok :):):)
2009. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem okozna csalódást a teszt!!!

Drukkolok!

2009. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid?Mikorra nem vártad?Görbéd?
2009. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is október 19-én jött meg utoljára, és tegnap már pozitív lett a tesztem. Úgyhogy bátran tesztelj! :-)

Majd írd meg, mi volt!

2009. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
eddig majdnem mindig rendszeres volt,görbét nem szoktam csinálni,mert már nagyon sokszor csalódtam a tesztekkel is!Az is normális ha egy kicsit érzem az alhasam??
2009. nov. 20. 19:09
 6/16 anonim ***** válasza:
Persze, emiatt ne idegeskedj.
2009. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hú, de izgis. :D

Szerintem is lehet baba.

Ha teszteltél, légyszi írd meg mi lett az eredmény! És az is igaz, hogyha netán most még negatív a teszt, attól még lehet ám babó.

Szorítok!

2009. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
megirnád mit teszteltl?
2009. nov. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem is okt.19-én volt meg,de sajnos nov.18-án (2 napos késéssel)megjött:(De csak 2 napig volt meg az 5 nap helyett,és egyfolytába érzem az alhasamat.

Kívánom,hogy nálad baba legyen:)

2009. nov. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Teszteltél? Írd meg légyszi az eredményt! Drukkolok!
2009. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!